Kalendář vystoupení

Pá -
Prosinec
01,
2017
Praha, Stodůlky, KD Mlejn jako host COPu
So -
Prosinec
16,
2017
Plzeň, HiFi Club jako host Forehandu

Odehraná vystoupení

Čt -
Květen
08,
2014
Plzeň, Náměstí Republiky Den Evropské Unie
Čt -
Květen
15,
2014
Praha Koncert pro Svobodné
So -
Květen
24,
2014
Strakonice Jamboree
So -
Červen
14,
2014
Heřmanova Huť Muzikantský Heřmánek
So -
Červen
21,
2014
Beroun Modrej Beroun
So -
Červen
28,
2014
Krsy - Polínka Sláma v Botách - Country Marathon vol. II
So -
Červenec
05,
2014
Hoštka Hoštecký podkovák
So -
Červenec
12,
2014
Hrádek u Rokycan Muzika
So -
Srpen
02,
2014
Bělá nad Radbuzou Country na mostě
So -
Srpen
09,
2014
Jičín, Janďourkův Mlýn Bluegrass na mlejně
Pá -
Srpen
22,
2014
Újezd u Litomyšle Újezdské Babí Léto
So -
Srpen
23,
2014
Toužim Toužimský kamion
So -
Srpen
23,
2014
Plzeň Šídlovák Oupn Ér
So -
Září
06,
2014
Borovany u Tachova BG Marathon
Po -
Září
08,
2014
Plzeň, park Lochotín Folk Park
So -
Říjen
11,
2014
Jesenice, klub Truhlárna Míša Leicht & Bluegate
So -
Listopad
01,
2014
Králův Dvůr u Berouna Třetí Ozvěny Modrýho Berouna
St -
Prosinec
03,
2014
Praha, KD Mlejn s Copem
Ne -
Květen
03,
2015
Plzeň, amfiteátr Plaza Slavnosti svobody
So -
Květen
23,
2015
Svržno Oslava 100 let Svržna
Pá -
Červen
12,
2015
Stříbro Městské slavnosti
So -
Červen
13,
2015
Heřmanova Huť Muzikantský Heřmánek
Ne -
Červen
14,
2015
Praha, Vyšehrad Vyšehraní
So -
Červen
20,
2015
Čáslav Banjo Jamboree
So -
Červen
27,
2015
Luka nad Jihlavou White Stork
Ne -
Červenec
05,
2015
Strakonice Jamboree
So -
Červenec
18,
2015
Kraslice Festiválek na konci světa
Ne -
Červenec
19,
2015
Praha Domodra
So -
Srpen
01,
2015
Svojšín, nádvoří zámku Zahradní slavnosti
So -
Srpen
22,
2015
Kostelec u Stříbra Country večer
So -
Září
05,
2015
Plzeň, louka u Sv. Jiří Vařečka rytíře Žumbery, 14:00 h.
So -
Září
05,
2015
Borovany Bluegrass Marathon, 12:00 h.
So -
Říjen
03,
2015
Praha, Toulcův dvůr Den zvířat na Toulcově dvoře
So -
Listopad
07,
2015
Jablonec nad Nisou, Eurocentrum Posvícení v modrém
St -
Prosinec
02,
2015
Beroun 11. klubový večer Modrýho Berouna
Pá -
Prosinec
04,
2015
Jesenice, klub Truhlárna Míša Leicht a BlueGate
So -
Prosinec
12,
2015
Nejdek Výroční koncert
So -
Prosinec
19,
2015
Pardubice Vánoční trhy, v 19:00 s Míšou
So -
Únor
13,
2016
Třeboň Míša Lecht & BlueGate
Pá -
Květen
06,
2016
Příbram, Club u Žabáka Míša Leicht & Bluegate
So -
Květen
07,
2016
Plzeň, za Plazou Mša Leicht & BlueGate, Slavnosti svobody, 17:00 h.
So -
Květen
21,
2016
Svržno Country Show, 14:00 h.
Čt -
Červen
02,
2016
Ústí nad Labem, U laguny Trampská porta, Bluegrassový předkrm
So -
Červen
11,
2016
Dobruška Orlické Ozvěny, 22:00 h.
So -
Červen
25,
2016
Polínka Sláma v botách
So -
Červenec
02,
2016
Hoštka u Roudnice nad Labem Hoštecký podkovák, 16:30 h.
So -
Červenec
09,
2016
Hrádek u Rokycan Muzika
Pá -
Červenec
15,
2016
Jindřichův Hradec, 2. nádvoří Folková růže, 16:40 h.
So -
Srpen
06,
2016
Herálec Setkání v Zámecké zahradě
So -
Srpen
27,
2016
Čečovice Festival pro zámek
So -
Září
17,
2016
Plzeň, za OC Plaza Plzeňské ohýnky
Čt -
Říjen
20,
2016
České Budějovice Kabaret U Váňů
St -
Prosinec
07,
2016
Plzeň, HiFi Club jako host Forehandu
Pá -
Leden
20,
2017
Plzeň, ACW
Čt -
Březen
30,
2017
Sokolov, Hornický Dům Barevné čtvrtky
So -
Duben
22,
2017
Děčín, klub Black Shadows Děčínské jaro
So -
Květen
20,
2017
Strakonice Jamboree
Pá -
Červen
09,
2017
Heřmanova Huť Muzikantský Heřmánek
So -
Červen
17,
2017
Plzeň, DEPO, 16:00 h. Sweetfest
So -
Červen
24,
2017
předhradí hradu Radyně Bluegrassový den na Radyni
So -
Červenec
15,
2017
Hradešín Hradešínské Struny
So -
Červenec
22,
2017
České Petrovice Kovárna fest
So -
Srpen
12,
2017
Sedliště u Starých Hradů, Janďourkův mlejn Bluegrass na mlejně
Ne -
Srpen
13,
2017
Ovesné Kladruby pouť
So -
Srpen
26,
2017
Rašovice u Klášterce nad Ohří Rašovické BG léto
So -
Září
02,
2017
Borovany Bluegrass Marathon
So -
Září
09,
2017
Cheb, hrad Babí léto
So -
Září
16,
2017
Plzeň, Škodaland Plzeňské ohýnky
So -
Říjen
14,
2017
Hryzely - Barchovice Mlýn Davídkov
St -
Listopad
01,
2017
Beroun, Pivovar Berounský medvěd jako host COPu